7 chýb pri predaji...

Po vyplnení mena a e-mailu, Vám e-book príde do niekoľkých minút

O mne

Kto som ?

Som viac ako 34 rokov šťastne ženatý, mám dve krásne, inteligentné ženy, dospelú dcéru a fantastickú manželku.

Podnikať som začal ihneď po revolúcii 1989. Najskôr to bola tovarová burza s celoslovenskou pôsobnosťou na území Púchova popri zamestnaní. Od roku 1990 dodnes ako živnostník, teda viac ako 28 rokov.

Postupne som prešiel obchodom s predajom tovaru a služieb, výrobou a súvisiacimi činnosťami, záhradníctvom a návrhom exteriérov, fotografickými službami až po dnešné realitné služby.

Mojím cieľom je zlepšiť realitný svet. Vzdelávam sa u tých najlepších v odbore, aby som mohol poskytnúť tie najlepšie rady a služby.

  • Tomáš Kučera                 - najlepší realitný školiteľ v Čechách
  • František Kozáček          - najlepší odborník na video-obhliadky
  • Martin Mažár                   - najlepší odborník na facebook
  • Mojmír Plavec                 - najlepší odborník na realitné právo
  • Attila Mészáros               - najlepší odborník na marketing
  • Martin Tesárek               - najlepší odborník na delegovanie 
  • Michal Souček               - realitný profesionál 
  • ostatní úspešní profesionáli

Som členom Realitnej únie Slovenskej republiky, ktorá združuje členov za účelom dosiahnutia lepšej spolupráce.  Všetci členovia sú povinní dodržiavať stanovy, ktoré sú orientované na zákazníka.

Mojou prednosťou sú kvalitné fotografické služby. Ešte pred fotografovaním spoločne s Vami upravím Vašu  nehnuteľnosť podľa zásad home stagingu.  Zjednodušene preložené tak, ako by sme fotili hotelovú izbu do katalógu, t.j. bez osobných vecí, útulnú, upratanú, vyvetranú, nasvietenú.

Okrem fotografií vytvorím kvalitnú video obhliadku. Video obhliadka pracuje potom za nás 7 dní v týždni a 24 hodín denne, t.j. spolu 168 hodín za týždeň. Znižuje to „realitnú turistiku“ na minimum. Na obhliadku chodia potom už len skutoční  záujemcovia.

Kvalitu prezentácie nehnuteľnosti pre názornosť ešte podporím vizualizáciou pôdorysov. Spolu s kvalitným  textom zvyšujem predajnú cena vašej nehnuteľnosti o 6-10 %.

Pre zvýraznenie dôležitosti vašej nehnuteľnosti, vytvorím samostatnú internetovú stránku. Na nej uvedieme všetky prednosti, použité materiály, zariadenia, rozmery, pôdorysy...

Podrobnejšie o predaji nehnuteľnosti si môžete prečítať v mojom e-booku „7 najčastejších chýb pri predaji nehnuteľnosti“ .  Stiahnite si e-book na mojej stránke http://www.oskarhantak.sk

Ak sa chcete na niečo spýtať, prípadne podrobnejšie vysvetliť, volajte mi na telefón +421 948  024 086, píšte na e-mail: oskar@oskarhantak.sk, Viber, WhatsApp, Messenger, iMessage.

 

 

Tlačiť stránku

Počasie

Počasí

Sociálne siete
odkazy

Ak hľadáte podnikateľské priestory pre obchod a služby, ponúkame vám krásnu vilu v obci Borčice, vhodnú aj na bývanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Materiál na vašu stavbu vám zabezpečía a dovezú stavebniny DINOSTAV Púchov

 

 

 

 

 

 

 

 

Moja stránka na fecebooku

 

Kontaktný formulár

Zašlite nám Vaše otázky

Opiště text - nechci spam:


      © 2017 - Oskar Hanták - exkluzívny realitný maklér
Digitální obchodník
Zpět nahoru