7 chýb pri predaji...

Po vyplnení mena a e-mailu, Vám e-book príde do niekoľkých minút

Ako predať nehnuteľnosť za najlepšiu možnú cenu II. ?

Pridané 02.05.2016

Čo je Home staging?  

Znamená to,  po slovensky, doslova  inscenovanie  domova, vytvorenie javiska pre potencionálneho záujemcu, aby si dokázal predstaviť nový domov.

Ide o vyzdvihnutie predností interiéru, odstránenie menších nedostatkov. Vynašla ho Američanka Barb Schwarz v roku 1972 a k nám na Slovensko sa dostáva postupne v posledných rokoch.

Nie je to  zakrývanie chýb,  ale s  menšou investíciou Váš  interiér získa na cene a na dôvere a umožní Vám úspešný predaj alebo prenájom nehnuteľnosti.

Zároveň kupujúci alebo prenajímajúci nadobudne predstavu o svojom novom domove a umožní mu to aj rýchlejšie sa rozhodnúť pre kúpu alebo prenájom daného  priestoru.

Nepredávate svoj domov, ale svoj byt alebo dom. Pripravte priestor tak, aby si ho  potencionálny  záujemca  s radosťou kúpil  a aby si vo Vašom dome alebo byte  dokázal predstaviť svoj domov.

Home staging Vám  umožní rýchlejšie predať alebo prenajať nehnuteľnosť. A ako kupujúcemu Vám umožní ihneď sa nasťahovať, nemusíte nutne riešiť rôzne opravy a nedostatky.

Ak sa dlhodobo trápite s predajom svojej nehnuteľnosti, je načase prehodnotiť jej stav. Nespoliehajte sa na to, že “toto si už spravia noví majitelia”.

Zvyčajne množstvo drobností, ktoré bude ešte treba dorobiť alebo upraviť, znechutia potenciálnych kupcov. Pomyslia si, čo všetko nás tu ešte čaká… .

Preto odporúčam, aby ste spravili krok smerom ku kupujúcim. Nemusí ísť o kompletnú rekonštrukciu. Často postačí, ak vymaľujete interiér príjemnými farbami, zbavíte sa nepotrebných vecí a trocha osviežite priestor detailami, ktoré navodia príjemnú atmosféru.

Skúste to. Hovorí sa tomu home staging, ale stačí Vám vedieť, že je to spôsob ako predať dom alebo byt rýchlo a ľahko.

Verím, že moje odporúčania Vám pomôžu dosiahnúť čo najlepšiu cenu, za čo najkratší čas.

Chcete aj Vy predať za najlepšiu cenu, za čo najkratší čas ? Volajte mi na telefón 0948/024 086, píšte na e-mail: oskar@oskarhantak.sk, Viber, WhatsApp, Messenger, iMessage.

pokračovanieTlačiť stránku

Počasie

Počasí

Sociálne siete
odkazy

Ak hľadáte podnikateľské priestory pre obchod a služby, ponúkame vám krásnu vilu v obci Borčice, vhodnú aj na bývanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Materiál na vašu stavbu vám zabezpečía a dovezú stavebniny DINOSTAV Púchov

 

 

 

 

 

 

 

 

Moja stránka na fecebooku

 

Kontaktný formulár

Zašlite nám Vaše otázky

Opiště text - nechci spam:


      © 2017 - Oskar Hanták - exkluzívny realitný maklér
Digitální obchodník
Zpět nahoru