7 chýb pri predaji...

Po vyplnení mena a e-mailu, Vám e-book príde do niekoľkých minút

Ako predať nehnuteľnosť za najlepšiu možnú cenu I. ?

Pridané 30.05.2016

 

 

5 zásad, ktoré urýchlia predaj obývanej nehnuteľnosti

Predaj obývanej nehnuteľnosti má svoje špecifiká. Ak však dodržíte nasledujúcich 5 zásad, vyhnete sa zdĺhavému predaju a znižovaniu ceny.

Z vlastnej skúsenosti vám odporúčam:

1.  ZAČAŤ BALIŤ

Tento proces Vám pomôže nielen fyzicky začať veci triediť a chystať na sťahovanie, ale aj psychicky sa postupne odpútať od svojho domova a začať sa tešiť na nové bývanie.  Zredukujete množstvo predmetov v domácnosti a tak vytvoríte priestor, ktorý chcú budúci majitelia vidieť.

2. VEĽKÉ UPRATOVANIE

Ak už máte väčšinu osobných vecí zbalených, uskladnite si ich mimo nehnuteľnosti. Ak nemáte miesto, kam by ste ich dočasne odložili, využite možnosť prenájmu skladovacích priestorov. Takto pripravený byt alebo dom sa Vám bude ľahšie upratovať. Dajte si záležať na detailoch. Čistota je prvoradým predpokladom pri úspešnej príprave nehnuteľnosti na predaj.

3. ZLADIŤ INTERIÉR

Snažte sa zneutrálniť farby v interiéri. Ak obľubujete výrazné farby a vzory, pri predaji by ste ich mali odstrániť.  Výrazné farby na stenách, prípadne na textíliach nemusia lahodiť oku budúcich majiteľov a môžu ich zbytočne rozptyľovať. Ak je to potrebné, tak odporúčam maľovanie stien. Napriek vynaloženej námahe a financiám Vám vhodne vybrané odtiene na stenách umožnia zneutralizovať interiér a rozvoňať ho novotou. Dodajte Vášmu bývaniu atmosféru zdravými rastlinami, obrazmi a inými detailami. Nezabúdajte, že v jednoduchosti je krása.

4. UDRŽUJTE PORIADOK

Pri fungovaní rodiny v predávanej nehnuteľnosti je to trocha zložitejšie, nie však nemožné .  Keďže ste už väčšinu osobných vecí zabalili, ostali Vám poruke len veci každodennej potreby.

Pomôžte si odkladacími košíkmi alebo boxami. V prípade ohlásenia obhliadky domu alebo bytu budete schopní v priebehu pár minút odložiť, detské hračky, kozmetiku, noviny, ale aj drahšie predmety ako mobily a inú menšiu elektroniku z očí potenciálnych majiteľov.

5.  PRIPRAVIŤ DOKONALÝ INZERÁT

Venujte čas príprave textu a hlavne fotografií alebo videa k inzerátu. Čím lepšie predstavíte nehnuteľnosť na internete, tým s väčšou pravdepodobnosťou dosiahnete rýchly predaj za čo najlepšiu cenu. Využite všetky dostupné kanály na zverejnenie svojho inzerátu, nezabudnite ani na sociálne siete.

Verím, že moje odporúčania Vám pomôžu dosiahnúť čo najlepšiu cenu, za čo najkratší čas.

Chcete aj Vy predať za najlepšiu cenu, za čo najkratší čas ? Volajte mi na telefón 0948/024 086, píšte na e-mail: oskar@oskarhantak.sk, Viber, WhatsApp, Messenger, iMessage.

pokračovanieTlačiť stránku

Počasie

Počasí

Sociálne siete
odkazy

Ak hľadáte podnikateľské priestory pre obchod a služby, ponúkame vám krásnu vilu v obci Borčice, vhodnú aj na bývanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Materiál na vašu stavbu vám zabezpečía a dovezú stavebniny DINOSTAV Púchov

 

 

 

 

 

 

 

 

Moja stránka na fecebooku

 

Kontaktný formulár

Zašlite nám Vaše otázky

Opiště text - nechci spam:


      © 2017 - Oskar Hanták - exkluzívny realitný maklér
Digitální obchodník
Zpět nahoru