7 chýb pri predaji...

Po vyplnení mena a e-mailu, Vám e-book príde do niekoľkých minút

Pár dobrých dôvodov, prečo predávať bez realitky

Pridané 23.03.2016

My makléri sa často stretávame s klientami, ktorí nás žiadajú o pomoc vo chvíli, kedy sa im nedarí predať nehnuteľnosť bez realitky. Mrzí nás to, pretože keby nás o pomoc požiadali skôr, ušetrili by čas, nervy a hlavne peniaze. Aj keď si pôvodne myslia pravý opak.

Preto vám tu ponúkam pár „dobrých“ dôvodov, prečo predávať bez realitky.

- Keď vašu nehnuteľnosť inzeruje profesionálny maklér, osloví o pár stoviek tisíc ľudí viac, než vy. Naša inzercia je mnohonásobne rozsiahlejšia, ako tá od súkromnej osoby. Teda, máme o pár tisíc % väčšiu pravdepodobnosť, že tú vašu nehnuteľnosť predáme za vyššiu cenu.

- Nehľadiac na to, že keď ponúka nehnuteľnosť priamo majiteľ, kontaktujú ho výhradne realitné kancelárie. Rozhodne nie skutoční vážni záujemcovia.

- Keď maklérovi zavolá klient, tak ten si ho pochopiteľne preverí. Nie je to podvodník? Nie je to zlodej, podvodník na vykrádanie nehnuteľností a podobne? Tých sa na stránkach pre inzerciu bez RK pohybuje až až. Veď im „zákazník“ predloží kontakt i s fotodokumentáciou, ochotne pozve ďalej a ešte odpovie na všetko, čo sa zlodej opýta. Keď si inzerát podáte sami, na preverovanie za dverami vašej nehnuteľnosti už je trochu neskoro.

- Vážne máte čas na to v podstate nonstop odpovedať na otázky, emaily a viesť strategicky správne vyjednávanie so všetkými, čo sa vám ozvú?

- A naozaj viete presne, čo všetko je potrebné zariadiť pri predaji?

- Na základe čoho ste stanovili predajnú cenu? Podľa toho, za koľko by sa vám páčilo predať? Alebo vám nejaký odborník stanovil skutočnú tržnú cenu a nie nezmysel? Či už smerom dole, alebo hore.

- A naviac, pokiaľ si zvolíte „obyčajného“ právnika, ktorý nemá skúsenosti s nehnuteľnostnou problematikou, zaplatíte za jeho služby tisíce a tisíce a ešte si nemôžete byť istý dobre odvedenou prácou. My spolupracujeme s tými skúsenými v danom obore a máme výhodné zmluvné ceny.

Môj vzácny klient, pokiaľ chcete osloviť s predajom tak o 1 000% menej potenciálnych klientov, chcete riskovať, že vám niekto vykradne nehnuteľnosť, či máte chuť robiť prehliadky a jednať s klientami, kedykoľvek oni potrebujú, keď chcete, aby vás to stálo všetko väčšie nervy a peniaze a ste si istý, že to zaobstaráte právne správne, potom hurá do toho. V opačnom prípade sa na mňa obráťte včas. Rád vám predstavím, čo všetko pre vás viem urobiť. Je toho veľa.Tlačiť stránku

Počasie

Počasí

Sociálne siete
odkazy

Ak hľadáte podnikateľské priestory pre obchod a služby, ponúkame vám krásnu vilu v obci Borčice, vhodnú aj na bývanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Materiál na vašu stavbu vám zabezpečía a dovezú stavebniny DINOSTAV Púchov

 

 

 

 

 

 

 

 

Moja stránka na fecebooku

 

Kontaktný formulár

Zašlite nám Vaše otázky

Opiště text - nechci spam:


      © 2017 - Oskar Hanták - exkluzívny realitný maklér
Digitální obchodník
Zpět nahoru